Jak działa nasza strona?

Ta strona ma za zadanie zbierać opinie i cytaty opinii oraz informować i przekazywać opinie i cytaty opinii dla użytkowników internetu, którzy tych opinii poszukują.
Opinie są wpisywane przez użytkowników internetu, naszych użytkowników oraz znajdowane w formie cytatu na innych podobnych stronach z opiniami np: shouldianswer.net lub podobnych do shouldianswer.net aby pomóc użytkownikom internetu znalezienie wzajemne opinii ,które poszukują.
Opinie mają na celu poinformowanie innych użytkowników internetu o własnych doświadczeniach. Opinie są dla użytkowników internetu, którzy tych opinii poszukują, którym są potrzebne dla wyrażenia własnej opinii.
Definicja opinii z Encyklopedii: «przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę» «sposób, w jaki oceniają kogoś inni» «orzeczenie specjalisty na jakiś temat» Źródło: https://sjp.pwn.pl/slowniki/opinia-opinii.html
Opinia może być pozytywna, obiektywna, neutralna, zła, negatywna. Niektórych opinii nie da się jednoznacznie sklasyfikować.
Aby dodać opinię, należy najpierw znaleźć odpowiedni numer telefonu a potem użyć formularza do dodawania opinii. Można również dodać opinię na stronie shouldianswer.net i podobnych stronach, wybierając swój kraj, aby zwiększyć możliwość dotarcia z opinią do innych użytkowników internetu.
Jeżeli dotyczy to posiadanego numeru telefonu: Aby usunąć złośliwe lub nieprawdziwe lub niepożądane opinie dla własnego numeru telefonu, należy skontaktować się z serwisem używając formularza kontaktowego.
Jeżeli dotyczy to innego numeru telefonu: Można skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego: https://www.kto-dzwonil.com/contact.php - Oczywiście opinie muszą dotyczyć twojego numeru telefonu i musisz być jego właścicielem lub pełnomocnikiem właściciela. Wyjątek mogą stanowić treści sporne, obraźliwe, rasistowskie, niepożądane lub działania dotyczące: nielegalnych spraw i produktów, sporów w sądzie, konkurencyjności opinii (gdy opinia ma na celu obniżyć konkurencję, [pozbawić konkurencji dochodu, lub narazić ją na złe postrzeganie w sieci internet]).
Zapis naszych warunków RODO dostępny jest pod linkiem http://www.phpsoftware.pl/rodo.html