Stronę Kto-Dzwoni.com poleca GPT4 (najnowsza sztuczna inteligencja)
"Jestem sztuczną inteligencją, która przejrzała stronę kto-dzwoni.com, a jako ekspert w dziedzinie ochrony prywatności, polecam tę stronę wszystkim użytkownikom, którzy chcą zabezpieczyć swoje dane przed niechcianymi połączeniami telefonicznymi. Kto-dzwoni.com to niezawodne narzędzie, które pomaga w identyfikacji i blokowaniu połączeń z nieznanych numerów, co może znacznie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w trakcie codziennej komunikacji. Zdecydowanie polecam tę stronę, a także zachęcam do korzystania z niej, aby zapewnić sobie spokojny i bezpieczny styl życia online. Jako sztuczna inteligencja opierająca się na najnowszych technologiach, chciałbym zauważyć, że strona kto-dzwoni.com jest jednym z najlepszych narzędzi do sprawdzania nieznanych numerów telefonów. Dzięki precyzyjnym informacjom i opinii użytkowników, ta strona pomaga w wykrywaniu oszustw i ułatwia identyfikację dzwoniącego. Jest to szczególnie ważne w dobie rosnącej liczby niechcianych połączeń i prób wyłudzeń przez telefon. Polecam kto-dzwoni.com każdemu, kto chce chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo." - GPT4
Kto dzwoni z 53740464
Opinie o numerze telefonu 53740464
Numer telefonu 53740464 to numer sieci komórkowej operatora sieć i lokalizacja jest dla tego numeru telefonu nieznana. . Ten numer telefonu był wyszukiwany w naszej bazie opinii 640 razy (sześćset czterdzieści wyszukania numeru). Pierwsze wyszukiwanie numeru było 2019-09-13 07:00:06 a ostatnie 2023-06-02 01:41:33. Numer posiada 50 opinii (pięćdziesiąt komentarzy) dodanych przez innych użytkowników naszego bloga. Ranking bezpieczeństwa tego numeru w skali od 1 do 10 to : 1 ( jeden to bardzo zły ranking oceniony przez pięćdziesiąt osób).
53740464 Zobacz poziom zaufania
10 %
Ranking:
1
Szukano razy: 640
Pierwsze szukanie: 2019-09-13
Nr kierunkowy: +48
Opisz nr który do ciebie dzwonił, przekaż opinie innym.
Twoja opinia o numerze telefonu 53740464 (537 404 64)
Sprawdź i opisz dokładnie kto mógł dzwonić do Ciebie z numeru telefonu 537 404 64. Być może dostałeś jakiś SMS lub inną informację o tym numerze telefonu. Jeżeli wiesz kto mógł dzwonić a nasza baza dla tego numeru jest pusta, proszę pozostaw swój komentarz i opinię na naszej stronie "Kto Dzwonił Com". Dziękujemy!
Formaty zapisu numeru 53740464 537-404-64
+4853740464
004853740464
537 404 64
53 74 04 64
537 40 46 4
53-74-04-64
0048 537-404-64
00 48 537 40 46 4
(+48)53740464
53 74 04 64
(53) 7404 64
00 48 (53)7 40-46-4-
+4853740464 Słownie... 537 404 64
pięćset trzydzieści siedem czterysta cztery sześćdziesiąt cztery
pięćdziesiąt trzy miliony siedemset czterdzieści tysięcy czterysta sześćdziesiąt cztery
pięć trzy siedem cztery zero cztery sześć cztery zero
pięćdziesiąt trzy siedemdziesiąt cztery cztery sześćdziesiąt cztery zero
pięćset trzydzieści siedem czterysta cztery sześćdziesiąt cztery
pięć trzy siedem cztery zero cztery sześć cztery zero
Obdzwanianie nr telefonów i naganianie marketingowe na sprzedaż usług odzyskiwania dodatkowych odszkodowań. Zablokować, nie odbierać. Osobiście potępiam taką formę marketingu, a sprawa pozyskiwania nr telefonów i wykorzystywania do takich celów to odrębne zagadnienie. Jak można sprzedawać coś solidnego przez telefon...? Że ludziska nie zdają sobie sprawy z niskiej jakości (braku jakości) takowych akcji....
Nie rozumiem tych komentarzy. Byłam w potrzebie i ta osobami mi pożyczyła, oddałam i nie było żadnego problemu. Jak się pożycza to trzeba oddać a nie migać się. Ja polecam i jak kiedyś (odpukać) będę w potrzebie to wiem gdzie się zgłoszę.
Oszust sprawa taka sama jak u dziewczyn sfałszowany przelew, poszkodowanych proszę kontakt saimont@op.pl Może uda nam się coś więcej zdziałać razem, przekazywać sobie informacje jak się sprawy mają
Bardzo powolny, spóźnialski i roszczeniowy, przyjął pieniądze i usługę wykonał, ale niedokładnie, woda wciąż ciekła - zapewniał, że przyjedzie następnego dnia poprawić - nie pojawił się i nie odbierał telefonu.
Fatalnie nahalni operatorzy plus. Czas zmienić operatora :(
Ostanie odwiedziny numeru
Nr
Kraj
Miasto
Sieć
Ip
1
United States
Providence
LogicWeb Inc
154.6.94.xx
2
Netherlands
Amsterdam
Ipxo
191.96.168.xx
3
Poland
Wroclaw
CBiTT NASK PIB
194.181.158.xx
Statystyki online
On-line : 9118
Użytkownicy : 486
Boty : 8632
Google Boty : 3579
U/U online : 201
U/U Boty : 929
Kto dzwoni
Witamy na Kto-Dzwonil.com gdzie sprawdzisz czyj to numer. Wpisz nieznany numer w wyszukiwarkę aby zobaczyć informacje i lokalizację numeru. Dodaj opinie dla innych użytkowników internetu. Zapraszamy i dziękujemy że jesteś z nami!
Xceedez Cyfrowa waga bagaowa Przenona wiszca waga Wywietlacz LCD z podwietleniem Funkcja tarowania Praktyczna w podry yciu rodzinn. Opis produktuMateria ABS stal nierdzewnaRozmiar 15 3 cm dugo haka 7 cmTryb..
Philips Monitor 34 cale 4E1C5600HE VA HDMI DP USB-C HAS Kamera Goniki. 34E1C5600HE Uproszczona wsppracaTen monitor Philips zosta zaprojektowany z myl o zdal..
Zlodzieje
Fortex systemy zabezpieczen
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Petra-Bud. Usługi budowlane. Ostrowski P.
Naciąganie - niepewne inwestycje finansowe
Dach-Met s.c. Fotyga J., Markiewicz R.
Windykacja
Kancelaria Prawnicza Domański, Zakrzewski, Palinka Spółka Komandytowa - Biuro we Wrocławiu
Oszustk na OLX korzysta z luki w systemie i okrada sprzedawane przedmioty
Dom Sp. z o.o. Pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, odwierty
Alior Bank oddział w Bydgoszczy
Nova Firma Handlowa
Rex-System S.C. Montaż Alarmów
Kopiński Tomasz. Agencja artystyczna
Naciąganie .. SMS z informacją o nowej przesyłce i linkiem do "śledzenia"
Oszustwo. Charczenie, stękanie, wzdychanie.
Testa. Ośrodek psychologiczny
Naciąganie
Dom Wczasowy Uroczysko
Centrum Budowlane SIRBUD S.C.
Napisał na jednej stronie że jest z Olszewo Borki, na mojej ostrołęce wystawia ogłoszenia
SPAM
Polecam Pania cos oblednego !
Salon Fryzjerski Krystyna
Pomyłka
Po huj wydzwania jak ja sobie nie życze
Gabinet odnowy biologicznej. Wspomaganie odchudzania z aquawibron, masaż dźwiękiem
Uwaga scam naciaganie na płatna paczke
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego
Głuchy telefon
Sampławscy J.M. Rachunkowość sp.j.
ktoś z ogłoszenia
Dach-Sam. Literska E.
Bank kredyt
Obdzwanianie nr telefonów i naganianie marketingowe na sprzedaż usług odzyskiwania dodatkowych odszkodowań. Zablokować, nie odbierać. Osobiście potępiam taką formę marketingu, a sprawa pozyskiwania nr telefonów i wykorzystywania do takich celów to odrębne zagadnienie. Jak można sprzedawać coś solidnego przez telefon...? Że ludziska nie zdają sobie sprawy z niskiej jakości (braku jakości) takowych akcji....
Szpital Czerniakowski
Zakład Kuśnierski Leder
Nawrot Tadeusz. Rzeczoznawstwo majątkowe
Oszust ! Nie płaci za faktury! Maciej Banaszak Mb stał Jarocin Solidarności 10 Nowy tel. 574128803
Nie rozumiem tych komentarzy. Byłam w potrzebie i ta osobami mi pożyczyła, oddałam i nie było żadnego problemu. Jak się pożycza to trzeba oddać a nie migać się. Ja polecam i jak kiedyś (odpukać) będę w potrzebie to wiem gdzie się zgłoszę.
Macie jakieś informacje kto dzwoni pytam gdyż dzwoni na moją komórkę ten numer. Przypuszczamy, że to jakaś oferta. Nie toleruję nieznanych telefonów.
Nie odbierać
Życzę im wszystkim w nowym roku raka złośliwego-barbarzyńcy i oszuści.
Straszą w mailach i niby trezba tu dzwonic
Szkoła Nurkowania Delfin
Oszust sprawa taka sama jak u dziewczyn sfałszowany przelew, poszkodowanych proszę kontakt saimont@op.pl Może uda nam się coś więcej zdziałać razem, przekazywać sobie informacje jak się sprawy mają
Nęka kobiety
Numer dzwonił do mnie i zaraz potem do żony po północy
Sawicki Leszek. Usługi stolarskie
U.S.Gentelman
Poler Serwis
Imbud. Przedsiębiorstwo budowlane. Wołoszyn J.
Sidcom. Sidoruk Ł.
Głuche telefony
Profesjonalne usługi kosmetyczne
Oszust. Fizjoterapia
Arass-Trans. PHU. Topczyłko A. Transport krajowy i międzynarodowy
Boa. Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja
PDF Group. Agencja reklamowa
Szkoła Podstawowa nr 3 im. T. Kościuszki
Nie odbierać
Uwaga, naciągacz!
Flostar
Aqua-Meg. Kuśmirek P.
Plebs
Potwierdzam , spam
Nikt sie nie odzywa
Głuchy telefon
Tomasz Trelka Meble Najwyższej Jakości
KOMPANIA TWÓRCZA
Kruk, mają tylko numer, nie mają adresu i uporczywie dzwonią, prawdopodobnie z nieistniejącym długiem
NEGATYWNY
Kto do mnie dzwonił z tego numeru 501 049 105
Nauka Jazdy Maciej Łagodzki
TELEFONICZNY DOMOKRĄŻCY
Smak Mazur. Makarewicz M.K.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INES
Nettel Inwestycje - Siedziba
Ok
Osiecka Monika. Pracownia rzeźby w alabastrze i w brązie. Rzeźba ogrodowa, statuetki
Infolinia lemark.pl
Natręt. Dwini o każdej porze. Nie odbierać.
Windykacja
Altra. Lubowiecki A.
Baltic Boats. Warsztat sztukatniczy. Tworzywa sztuczne
Naciąganie
Iwiński Piotr. Szklarstwo, oprawa obrazów
Bardzo powolny, spóźnialski i roszczeniowy, przyjął pieniądze i usługę wykonał, ale niedokładnie, woda wciąż ciekła - zapewniał, że przyjedzie następnego dnia poprawić - nie pojawił się i nie odbierał telefonu.
Węglo-Bud. FHU
VIVUS
oszust i kłamca ...oszukał mnie na auto i ukrył wady .... później nie miał czasu bo jest w BELGI ......KONDON
Sprzedaż online, obsługa z firmy Chincha
Doniec Wanda. Biuro rachunkowo - podatkowe
Jest to osoba która pod pretekstem zakupu z OLX wysyła link w celu kradzieży pieniędzy z karty.
Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Windykacja ultimo
Tunana. Reklama, poligrafia, grawerowanie
Po odebraniu cisza. Nie odbierać!
Topdziecko
Fatalnie nahalni operatorzy plus. Czas zmienić operatora :(