Sklep

Sklep > Książki > Humanistyka > Religioznawstwo >

Być Bogiem Być SobąSklep cena

Stan Nowy
Dostępność W magazynie
Cena 33.37 zł
Następne Python i praca z danymi. Przetwarzanie, analiza, modelowanie i wizualizacja
Opis :

Książka zawiera opis duchowej drogi człowieka, rozumianej jako przebóstwienie, prowadzące do bycia Bogiem, a zarazem bycia sobą – przez uczestnictwo w życiu i działaniu Boga. Zawiera wiele szczegółowych i praktycznych wskazówek postępowania zaczerpniętych z pism z zakresu duchowości chr..

Modlitwy biblijne przed snem
Modlitwy biblijne pr
Szczęśliwe małżeństwo. 101 wskazówek dla szukających bliskośći ze sobą nawzajem i Bogiem
Szczęśliwe małżeństw
Bogaci przed Bogiem. Historie katolickich przedsiębiorców
Bogaci przed Bogiem.
Dialogi z Bogiem
Prawdziwa natura Boga
Prawdziwa natura Bog
Rodzina Bogiem silna

Książka zawiera opis duchowej drogi człowieka,  rozumianej jako przebóstwienie,  prowadzące do bycia Bogiem,  a zarazem bycia sobą – przez uczestnictwo w życiu i działaniu Boga. Zawiera wiele szczegółowych i praktycznych wskazówek postępowania zaczerpniętych z pism z zakresu duchowości chr

Być Bogiem Być Sobą

Opis: Książka zawiera opis duchowej drogi człowieka, rozumianej jako przebóstwienie, prowadzące do bycia Bogiem, a zarazem bycia sobą – przez uczestnictwo w życiu i działaniu Boga. Zawiera wiele szczegółowych i praktycznych wskazówek postępowania zaczerpniętych z pism z zakresu duchowości chrześcijańskiej, zwłaszcza mistyków i świętych. Łączy tradycyjne ujęcia podstawowych tematów duchowości z twierdzeniami współczesnej psychologii. Gwarantuje drogę pewną i sprawdzoną, pozwala więc ocenić wartość innych propozycji oferujących pomoc w rozwoju duchowym, a przez to chroni od błędnych dróg. Jest alternatywą dla ujęć pochodzących z ideologii New Age. Książka dla każdego, kto chce zrozumieć proces duchowego rozwoju człowieka, osiągnąć szczyt swoich możliwości oraz pomóc innym w drodze do pełni tego rozwoju. Być Bogiem Być Sobą jest dostępny w sprzedaży w kategorii książki > humanistyka > religioznawstwo w cenie 33 zł i 37 gr (trzydzieści trzy złoych i trzydzieści siedem groszy), Marka tego produktu jest nieznana.. Produkt jest nowy, a oferta jest dostępna na sprzedaż po kliknięciu w kup teraz lub w przycisk więcej informacji. Numer oferty : 521409. Następna oferta to Python i praca z danymi. Przetwarzanie, analiza, modelowanie i wizualizacja. Tą ofertę wyświetlono dziewiętnaście razy.
Numer dostawcy41988
ID32240090-3b82-4307-a313-dfe6565bf7c0
Ostatnia zmiana1675122762028
WalutaPLN
Dostępnośćin stock
Stannew
KategoriaKsiążki > Humanistyka > Religioznawstwo
Numer produktu521409
Wyświetleń19
Oferta sklepuZobacz ofertę sklepu
autorTomasz Niemirowski
brandPetrus
shipping_price11.90
shipping_countryPL
transit_time_label1-3 dni
shipping_serviceExpress
gtin9788377204511
shipping_labelGLS
google_product_category784
handling_time_label1-3 dni
Podobne Zobacz więcej KUP TERAZ

Przycisk Netflix „Odtwórz coś” pojawia się na urządzeniach z Androidem

Przycisk Netflix „Odtwórz coś” pojawia się na urządzeniach z Androidem w handling_time_label Na początku tego roku Netflix wymyślił przycisk odtwarzania losowego o nazwie „Odtwórz coś” dla wszystkich użytkowników telewizorów na całym świecie.
opis : Nowoczesna funkcja jest bardzo ciekawa i znacznie ułatwia życie . Dzięki tej funkcji użytkownicy, którzy są zmęczeni używaniem jej przycisków do przewijania treści, mogą z niej skorzystać, aby zdecydować, co obejrzeć. Funkcja zagra program lub film w zależności od ich preferencji.
Wiele wskazuje na to, że po telewizorach firma wprowadzi tę funkcję na smartfony z Androidem na całym świecie. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, który bierze udział w teście, zobaczysz przycisk wyskakujący w swojej aplikacji. Warto zauważyć, że funkcja Zagraj w coś jest dostępna zarówno w profilach dzieci, jak i dorosłych.

Jak korzystać z tej świetnej funkcji ?

Gdy wybierzesz opcję „Zagraj w coś” w serwisie Netflix , platforma do przesyłania strumieniowego odtworzy nowy serial, film lub coś, co już oglądasz. Przycisk będzie wiedział, że masz niedokończony serial lub film i możesz chcieć do niego wrócić, aby go obejrzeć. Ponadto nie odtworzy serialu ani filmu, który już oglądałeś. Opiera się na twoich zwyczajach oglądania i będzie odtwarzać coś innego lub losowego w oparciu o twoje poprzednie preferencje.

Jeśli otrzymasz tę funkcję na swoim smartfonie z Androidem, musisz wykonać poniższe czynności.

Krok 1: Otwórz Netflix na swoim smartfonie z Androidem.
Krok 2: Naciśnij przycisk Zagraj w coś pod swoim profilem.
Krok 3: odtworzy dla Ciebie nowy serial lub film.
Krok 4: Naciśnij przycisk „Zagraj w coś innego”, aby przejść do następnego pokazu.
Krok 5: Naciśnij przycisk Zakończ w lewym górnym rogu ekranu, aby wyłączyć tę funkcję.

Przycisk Odtwórz coś można również zobaczyć w menu po lewej stronie strony głównej Netflix. Jest przeznaczony do odtwarzania około 75 programów. Netflix zachwala, że ​​użytkownicy najczęściej pomijają tylko kilka z tych programów.
Powiedziawszy to, okaże się, czy funkcja Netflix Play Something przeniesie do Ciebie wiele korzyści i radości .

słowa kluczowe : Netflix , Android , przycisk , filmy nowość , udogodnienie  Przycisk,Netflix,„Odtwórz,coś”,pojawia,się,na,urządzeniach,z,Androidem Powiązane szukane frazy :

Przeczytaj więcej artykułów na naszym BLOGU

Bitwa o Warszawę 1944

Bitwa o Warszawę 1944. Oddaję w Państwa ręce książkę niezwykłą. Napisał ją polski oficer rezerwy, major Zbigniew ..

Podobne Więcej KUP TERAZ

W oceanie. Ćwiczymy spostrzega

W oceanie. Ćwiczymy spostrzegawczość 18 mies.+ Pierwsza ekoksiążeczka Twojego Dziecka. Zabawa w wyszukiwanie! Razem z dzieckiem zgłębiajcie wiedzę o oceanicznych przestworzach. ..

Mapa turystyczna - województwo

Mapa turystyczna - województwo lubuskie 1:200 000. Mapa województwa lubuskiego w skali 1:200 000. Wydanie 2021...

Studia z nauk technicznych. Ze

Studia z nauk technicznych. Zeszyt 4. Zeszyty naukowe Dolnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Techniki...

Samuser A Reviser Ćwiczenia i

Samuser A Reviser Ćwiczenia i gry leksykalne z języka francuskiego A2. Repetytorium tematyczno-leksykalne z języka francuskiego, które wzbogaci zasób leksyki, zw..

70 zdrowych nawyków. Dobra die

70 zdrowych nawyków. Dobra dieta, świetne samopoczucie i niespożyta energia. Rządzą nami nawyki! Ten mechanizm został wypracowany przez tysiąclecia ewolucji i nikomu n..

Polskie kolędy dla dzieci

Polskie kolędy dla dzieci. Przygotowany dla dzieci zbiór najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich kolęd. Czyte..

Kryminalne rozpoznanie peniten

Kryminalne rozpoznanie penitencjarne. Jednostki penitencjarne spełniają szczególne zadania polegające na izolowaniu i resocjaliz..

Książęta Demony. Malagate, zwa

Książęta Demony. Malagate, zwany Potworem. Tom 2. Drugi tom opowieści science fiction o Kircie Gersonie, który od dzieciństwa był przygotowy..

12 opowieści żydowskich

12 opowieści żydowskich. Ta książka to zapis prac związanych z dwoma projektami tzw. historii mówionej: Świadek żyd..

No brand
Darcie pierza
31.89 zł

Darcie pierza. Kobiecy głos w twoim domu. Śmiała i bezkompromisowa nowa książka Anny Dziewit-Meller. Bezw..

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni. Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez Władcę Pierścieni. M..

22 Opowiadania do poczytania

22 Opowiadania do poczytania. Seria bajek przeznaczona dla młodych czytelników, której barwne ilustracje i najpiękniejsz..

No brand
Zwierzęta domowe
16.32 zł

Zwierzęta domowe. Fantastyczna książeczka dotykowa dla maluszka - na każdej rozkładówce silikonowa forma. Ró..

Tamten utracony świat

Tamten utracony świat. Trzy bohaterki, ta sama historia.Rozpoczynająca się przed drugą wojną światową poruszająca..

Repetytorium - liceum techniku

Repetytorium - liceum technikum - chemia - 2023. Przedstawiamy Repetytorium - chemia - aktualną edycję znanej i popularnej książki, która o..

Magiczna księga Ayurvedy

Magiczna księga Ayurvedy. Pewnego dnia 9-letnia Nina odnajduje na strychu starą, magiczną księgę. Księga, należąca k..

Kafka dzień po dniu

Kafka dzień po dniu. Drobiazgowe i najpełniejsze kalendarium życia Franza Kafki, obejmujące najbliższe środowis..

Edito A1 Ćwiczenia + zawartość

Edito A1 Ćwiczenia + zawartość online. Des exercices de grammaire, de phonétique et de vocabulaire accompagnés dactivités ludique..

Obowiązki właścicieli obiektów

Obowiązki właścicieli obiektów budowlanych oraz inwestorów. Przegląd konserwacja i roboty budowlane. Stan prawny: 1 lutego 2022 r. Książka w sposób syntetyczny i przystępny omawia wszystkie o..

Bezdroża komunikacji. Kontakt,

Bezdroża komunikacji. Kontakt, porozumienie, akceptacja. Monografia naukowa pt. Bezdroża komunikacji - kontakt, porozumienie, akceptacja (księga ju..

Serce żeglarza To tylko miło

Serce żeglarza To tylko miłość: Seria: Światowe Życie Duo. ATanja Melha zawsze marzyła o wspólniku swojego brata, Leonie Petrakisie. Uwiodła go, lecz..

Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna

Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki. Co robi młoda fotografka z Warszawy nad Biebrzą Dlaczego lubi utrwalać ptaki i rozlewiska,..

Franklin i nowy przyjaciel

Franklin i nowy przyjaciel. Tom z serii Franklin Każdy tom klasycznej serii o Franklinie to osobna historia o niezwykl..

Przy żłóbku Jezusowym

Przy żłóbku Jezusowym. Ten zbiorek modlitw na Adwent i okres Bożego Narodzenia ma przede wszystkim na celu wzbudz..

Myśli, które zmieniły świat. K

Myśli, które zmieniły świat. Karol Darwin. O powstawaniu gatunków. Dlaczego nie umiemy ruszać uszami Ile jest prawdy w stwierdzeniu, że człowiek pochodzi od ..

Nabożeństwo 31-dniowe ku czci

Nabożeństwo 31-dniowe ku czci świętego Józefa. Święty Józef to "wspaniały wzór nie tylko dla poszczególnych stanów życia, ale dla ca..

No brand
Pośród cieni
27.05 zł

Pośród cieni. WKRACZACIE W ŚWIAT ZMROCZY - PRZESYCONY MAGIĄ, POSĘPNY I FASCYNUJĄCY. Polska fantasy docze..

Falcon. Na ścieżce kłamstw. To

Falcon. Na ścieżce kłamstw. Tom 1. Kiedy całe życie nagle się zmienia, a wszystko, co do tej pory znaliśmy, okazuje się być w..

Kumpelki. Dzwonią koleżanki. T

Kumpelki. Dzwonią koleżanki. Tom 1. Wymyślona przez autora hitu Sisters seria humorystyczna dla nastoletnich dziewczyn i o nas..

Handling_time_label sklep online, ceny, opinie, allegro

W naszym sklepie przeglądasz obenie Handling_time_label na sprzedaż w ketegorii Książki > Literatura > Komiks. możesz zakupić tą ofertę w cenie 33.37 złotych [$7 dolarów] [€7 euro]. Sprawdź aktualną cenę oraz dostępność klikając w przycisk więcej informacji. Dla większości ofert koszt wysyłki jest darmowy a czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych.