Sklep

Sklep > Książki > Humanistyka > Prawo >

Prawa człowieka. Ujęcie interdyscyplinarneSklep cena

Stan Nowy
Dostępność W magazynie
Cena 42.62 zł
Następne Walka naszego życia Moja praca z Zełenskim, ukraińskie zmagania o demokrację i co to wszystko znaczy dla świata
Opis :

Prawa człowieka stały się jedną z najważniejszych dziedzin dyskursów akademickich i prawno-polityczno-kulturowych współczesnych czasów. Międzynarodowe normy i regulacje dotyczące praw człowieka często zostają odmiennie interpretowane, zniekształcane, a nawet zakwestionowane przez rządy, ..

Wykładnia przepisów prawa cywilnego
Wykładnia przepisów
Wstęp do prawoznawstwa
Wstęp do prawoznawst
System prawa ubezpieczeń społecznych Tom 1. Tom I. Część ogólna
System prawa ubezpie
Powszechna historia prawa. Wydanie rozszerzone
Powszechna historia
Prawo międzynarodowe publiczne. Wydanie 4
Prawo międzynarodowe
Współczesne problemy prawa zobowiązań
Współczesne problemy

Prawa człowieka stały się jedną z najważniejszych dziedzin dyskursów akademickich i prawno-polityczno-kulturowych współczesnych czasów. Międzynarodowe normy i regulacje dotyczące praw człowieka często zostają odmiennie interpretowane,  zniekształcane,  a nawet zakwestionowane przez rządy,

Prawa człowieka. Ujęcie interdyscyplinarne

Opis: Prawa człowieka stały się jedną z najważniejszych dziedzin dyskursów akademickich i prawno-polityczno-kulturowych współczesnych czasów. Międzynarodowe normy i regulacje dotyczące praw człowieka często zostają odmiennie interpretowane, zniekształcane, a nawet zakwestionowane przez rządy, organizacje międzyrządowe w różnych kontekstach regionalnych, krajowych i lokalnych. Takie zróżnicowanie w percepcji i zakresie zaangażowania się w prawa człowieka wskazuje poniekąd ich potencjał jako narzędzia zarówno prawnego, jak i społeczno-politycznego. Jednocześnie w tym kontekście zauważamy, że istnieje pilna potrzeba konstruktywnego dialogu międzykulturowego uwzględniającego alternatywną percepcję praw i wartości. Prawa człowieka. Ujęcie interdyscyplinarne jest dostępny w sprzedaży w kategorii książki > humanistyka > prawo w cenie 42 zł i 62 gr (czterdzieści dwa złoych i sześćdziesiąt dwa groszy), Marka tego produktu jest nieznana.. Produkt jest nowy, a oferta jest dostępna na sprzedaż po kliknięciu w kup teraz lub w przycisk więcej informacji. Numer oferty : 524008. Następna oferta to Walka naszego życia Moja praca z Zełenskim, ukraińskie zmagania o demokrację i co to wszystko znaczy dla świata. Tą ofertę wyświetlono dwanaście razy.
Numer dostawcy41988
ID533ed841-8e4b-4edc-a594-b340b6dba67a
Ostatnia zmiana1675122761923
WalutaPLN
Dostępnośćin stock
Stannew
KategoriaKsiążki > Humanistyka > Prawo
Numer produktu524008
Wyświetleń12
Oferta sklepuZobacz ofertę sklepu
shipping_price11.90
shipping_countryPL
transit_time_label1-3 dni
brandSilva Rerum
gtin9788367222129
shipping_serviceExpress
shipping_labelGLS
google_product_category784
handling_time_label1-3 dni
Podobne Zobacz więcej KUP TERAZ

Poco M4 Pro 4G z baterią 5000 mAh

Poco M4 Pro 4G z baterią 5000 mAh w handling_time_label Poco M4 Pro 4G sprzedaje się bardzo dobrze .
opis : Zainteresowanie tym telefonem z dnia na dzień stale rośnie . Poco M4 Pro 4G posiada 6,43-calowy wyświetlacz Full-HD+ Super AMOLED. Wyświetlacz ma częstotliwość odświeżania 90 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 180 Hz. Procesor jaki odnajdziemy w tym telefonie to MediaTek Helio G96. Smartfon ma pamięć RAM  8 GB i pamięć masową 128 GB. 128 GB pamięci masowej pozwala na przechowywanie całkiem dużej ilości : filmów , zdjęć , gier , aplikacji i dokumentów . Pamięć masową w dowolnej chwili można rozszerzyć za pomocą dodatkowej karty pamięci . Akumulator o pojemności 5000 mAh pozwala na korzystanie z telefonu przez długie godziny . Jeśli nie będziecie korzystać z telefonu bardzo często to możliwe że bateria wytrzyma nawet około tygodnia . Telefon został dostosowany do obsługiwania szybkiego ładowania a także standardowych aspektów łączności . Szybkie ładowanie to ogromna oszczędność czasu . System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym telefonie to Android  11 . Smartfon posiada całkiem dobry aparat do robienia sobie selfie .

Zrobione selfie można bardzo szybko umieścić w mediach społecznościowych dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii . Z tyłu tego urządzenia na użytkowników czeka wyśmienita konfiguracja głównego aparatu fotograficznego z lampą błyskową . Lampa błyskowa często się przydaje podczas szukania małych drobiazgów po ciemku . Warto wspomnieć że telefon ma wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli tak zwany GPS . W zestawie który jest dołączony do tego urządzenia użytkownicy odnajdą : ładowarkę , zestaw słuchawkowy , kartę gwarancyjną a także instrukcję użytkowania urządzenia . Telefony od Poco są bardzo popularne na całym świecie więc nie trzeba się obawiać przed zakupem tego sprzętu .

słowa kluczowe :Poco M4 Pro 4G , telefon , znana marka , dobry sprzęt , szybkie ładowanie , Poco Poco,M4,Pro,4G,z,baterią,5000,mAh Powiązane szukane frazy :

Przeczytaj więcej artykułów na naszym BLOGU

Get Smart! Myśl i postępuj jak

Get Smart! Myśl i postępuj jak najbogatsi ludzie, którzy odnoszą największe sukcesy. Eksperci zajmujący się badaniem mózgu twierdzą, że miliardy neuronów, które każdy ma w gło..

Podobne Więcej KUP TERAZ

Jak w bajce. Gruba kreska

Jak w bajce. Gruba kreska. GRUBA KRESKA to kolekcja kolorowanek z prostymi rysunkami skierowana głównie do najmłodszy..

Szczęśliwy płaszcz Koziołka

Szczęśliwy płaszcz Koziołka. Koziołek jest przeszczęśliwy! Dostał piękny nowy płaszcz i czuje się w nim kimś wyjątkowym..

No brand
Rebeka
36.20 zł

Rebeka

Rebeka. Powieść nagrodzona National Book Award. Książka, która zainspirowała Alfreda Hitchcocka i ..

No brand
Księga Gomory
24.64 zł

Księga Gomory. Co to jest, pytam was, o potępienia godni ludzie cieleśni, że z taką żarliwą ambicją pożąd..

Władca Pierścieni

Władca Pierścieni. Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez Władcę Pierścieni. M..

#english 1 sb + digibook expre

#english 1 sb + digibook express publishing. Pakiet obejmuje podręcznik w wersji papierowej (Student s Book) oraz kod aktywacyjny do po..

Franklin i nowy przyjaciel

Franklin i nowy przyjaciel. Tom z serii Franklin Każdy tom klasycznej serii o Franklinie to osobna historia o niezwykl..

More Moi_summersale

More Moi summersale. Summer Sale w More Moi..

Nasi święci uśmiechnięci

Nasi święci uśmiechnięci. Oto Święci Uśmiechnięci to edukacyjna kolorowanka z naklejkami dla dzieci od lat 5. Dowied..

Skrzydlaty duch świąt

Skrzydlaty duch świąt. Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami...Daj się oczarować magii świąt, otul ..

Serce żeglarza To tylko miło

Serce żeglarza To tylko miłość: Seria: Światowe Życie Duo. ATanja Melha zawsze marzyła o wspólniku swojego brata, Leonie Petrakisie. Uwiodła go, lecz..

No brand
Darcie pierza
31.89 zł

Darcie pierza. Kobiecy głos w twoim domu. Śmiała i bezkompromisowa nowa książka Anny Dziewit-Meller. Bezw..

Kochamy cię, Misiu Tulisiu K

Kochamy cię, Misiu Tulisiu Kto przytuli Misia Tulisia Nie martw się, Misiu Tulisiu Miś Tuliś bawi się w chowanego. PAKIET. Cztery tomy kultowej serii o Misiu Tulisiu, którą kochają dzieci w 30 krajach teraz w paki..

Kafka dzień po dniu

Kafka dzień po dniu. Drobiazgowe i najpełniejsze kalendarium życia Franza Kafki, obejmujące najbliższe środowis..

Nadużycia seksualne w Kościele

Nadużycia seksualne w Kościele. Szokujące fakty dotyczące wykorzystywania seksualnego w Kościele katolickim ciągle wychodz..

Kobiety Polsce, Polska Kobieto

Kobiety Polsce, Polska Kobietom. Tematyka książki jednoznacznie wpisuje się w szeroki kontekst badań nad wykluczeniami, bad..

Bitwa o Warszawę 1944

Bitwa o Warszawę 1944. Oddaję w Państwa ręce książkę niezwykłą. Napisał ją polski oficer rezerwy, major Zbigniew ..

Chińczyk mały SAMO-POL

Chińczyk mały SAMO-POL. Każdy z graczy wybiera 4 pionki jednego koloru, które ustawia w rogu planszy na 4 polach w..

Kot na diecie BARF. Zdrowe i n

Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila. Jak karmić kota Naturalnie! Kot (Felis catus) został oswojony tysiące lat temu. Niektóre ź..

No brand
Spaleni w ogniu
35.04 zł

Spaleni w ogniu. Nowa powieść autora Wyznaję Barcelończyk Ismael nie miał łatwego dzieciństwa, ale udało mu..

22 Opowiadania do poczytania

22 Opowiadania do poczytania. Seria bajek przeznaczona dla młodych czytelników, której barwne ilustracje i najpiękniejsz..

Trzymaj się, kochanie

Trzymaj się, kochanie. Niezwykła przyjaźń dwóch aktorek. Dojrzałych, mądrych, wrażliwych. W tle ich rodziny i oso..

No brand
Spowiedź Abysalu
28.80 zł

Spowiedź Abysalu. Spowiedź Abysalu Gort Anakur to młody mężczyzna, prowadzący dość imprezowe, aktywne życie...

No brand
W cieniu góry
28.12 zł

W cieniu góry. Turyści znajdują w potoku u stóp góry zwłoki młodej, pięknej kobiety. W Krempnej, małej ws..

Królik i Misia. Coś na ząb

Królik i Misia. Coś na ząb. Królik jest bardzo zaskoczony, że niektóre drzewa szykują się do odlotu do ciepłych krajów..

W oceanie. Ćwiczymy spostrzega

W oceanie. Ćwiczymy spostrzegawczość 18 mies.+ Pierwsza ekoksiążeczka Twojego Dziecka. Zabawa w wyszukiwanie! Razem z dzieckiem zgłębiajcie wiedzę o oceanicznych przestworzach. ..

Obowiązki właścicieli obiektów

Obowiązki właścicieli obiektów budowlanych oraz inwestorów. Przegląd konserwacja i roboty budowlane. Stan prawny: 1 lutego 2022 r. Książka w sposób syntetyczny i przystępny omawia wszystkie o..

Patroni od spraw trudnych i be

Patroni od spraw trudnych i beznadziejnych. Od wieków wierni zwracali się do świętych z prośbą o wstawiennictwo w wielu problemach i t..

No brand
Truciciel
25.53 zł

Truciciel

Truciciel. Wyobraź sobie, że kończysz związek jednym zdaniem.. a potem latami rozrywa Ci serce z tęsk..

Handling_time_label sklep online, ceny, opinie, allegro

W naszym sklepie przeglądasz obenie Handling_time_label na sprzedaż w ketegorii Książki > Literatura > Proza, powieść. możesz zakupić tą ofertę w cenie 42.62 złotych [$9 dolarów] [€9 euro]. Sprawdź aktualną cenę oraz dostępność klikając w przycisk więcej informacji. Dla większości ofert koszt wysyłki jest darmowy a czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych.