Sklep

Sklep > Książki > Historia > Polska > I Rzeczpospolita >

Wazowie na polskim tronie. Romanse, intrygi i wielka politykaSklep cena

Stan Nowy
Dostępność W magazynie
Cena 31.15 zł
Następne Job Crafting
Opis :

Polscy królowie ze szwedzkiej dynastii Wazów budzą do dziś gorące emocje, a ich rządy nie poddają się jednoznacznej ocenie.Poznaj losy króla Zygmunta III, przyjrzyj się burzliwemu życiu jego dwóch synów, Władysława IV i Jana Kazimierza. Wszystkim trzem przyszło panować w wyjątkowych dla..

Piastowie od Mieszka do Kazimierza
Piastowie od Mieszka
Tron Jagiellonów
Idiomy polsko-hiszpańskie
Idiomy polsko-hiszpa
Krwawa Jutrznia
Lego Elves kotek z koroną na tronie saszetka
Lego Elves kotek z k
Smoleńsk 1609–1611

Polscy królowie ze szwedzkiej dynastii Wazów budzą do dziś gorące emocje,  a ich rządy nie poddają się jednoznacznej ocenie.Poznaj losy króla Zygmunta III,  przyjrzyj się burzliwemu życiu jego dwóch synów,  Władysława IV i Jana Kazimierza. Wszystkim trzem przyszło panować w wyjątkowych dla

Wazowie na polskim tronie. Romanse, intrygi i wielka polityka

Opis: Polscy królowie ze szwedzkiej dynastii Wazów budzą do dziś gorące emocje, a ich rządy nie poddają się jednoznacznej ocenie.Poznaj losy króla Zygmunta III, przyjrzyj się burzliwemu życiu jego dwóch synów, Władysława IV i Jana Kazimierza. Wszystkim trzem przyszło panować w wyjątkowych dla Rzeczpospolitej czasach. Polska była wówczas potęgą, ale pojawiały się pierwsze syndromy upadku. O losach państw decydowały nie tylko układy, wojny czy traktaty, ale również i to, co działo się za zamkniętymi drzwiami sypialni władców.W swojej książce Iwona Kienzler przybliża nam prywatne życie polskich Wazów, ich perypetie miłosne i rolę, jaką u ich boku odegrały kobiety. Wazowie na polskim tronie. Romanse, intrygi i wielka polityka jest dostępny w sprzedaży w kategorii książki > historia > polska > i rzeczpospolita w cenie 31 zł i 15 gr (trzydzieści jeden złoych i piętnaście groszy), Marka tego produktu jest nieznana.. Produkt jest nowy, a oferta jest dostępna na sprzedaż po kliknięciu w kup teraz lub w przycisk więcej informacji. Numer oferty : 533837. Następna oferta to Job Crafting. Tą ofertę wyświetlono dwadzieścia razy.
Numer dostawcy41988
IDcd4c557a-a83e-4129-90cc-962cb390f5fd
Ostatnia zmiana1675122761747
WalutaPLN
Dostępnośćin stock
Stannew
KategoriaKsiążki > Historia > Polska > I Rzeczpospolita
Numer produktu533837
Wyświetleń20
Oferta sklepuZobacz ofertę sklepu
shipping_price11.90
shipping_countryPL
transit_time_label1-3 dni
autorIwona Kienzler
brandLira Publishing
shipping_serviceExpress
shipping_labelGLS
gtin9788366966390
google_product_category784
handling_time_label1-3 dni
Podobne Zobacz więcej KUP TERAZ

Powiew świeżości na rynku

Powiew świeżości na rynku w handling_time_label Samsung Galaxy Z Flip to nowoczesny sprzęt dla tych którzy lubią pokazywać że są na czasie i nowinki techniczne nie są im obce . Co możemy wam powiedziec o tym telefonie ? Jest wygodny a po złożeniu mały i kwadratowy . Idealnie zmieści się w kieszeni czy małej damskiej torebce .

opis : Po rozłożeniu tego telefonu mamy aż 6,7 cala powierzchni użytkowej do wykorystania . Wyjątkowa konstrukcja, daje nam dużo możliwości . Dzięki ekranowi dzielonemu na dwie części możemy robić 2 rzeczy jednocześnie np pooglądać film a na drugiej połowie pisać wiadomość tekstową do znajomej lub znajomego . Widok niektórych aplikacji w  tym telefonie  automatycznie podzielony jest na dwie części . Dobrym przykładem jest aparat, który po częściowym złożeniu smartfonu, automatycznie przenosi podgląd kadru na górę, a przyciski na dół. To fantastyczne rozwiązanie Mamy więc wyraźny podgląd, wygodne sterowanie i podparcie. Nic więcej nam nie potrzeba .

Samsung Galaxy Z Flip nie potrzebuje statywu, ani uchwytu. Sam stoi stabilnie, dzięki unikatowej, składanej konstrukcji. Jest to bardzo przydatne podczas fotografowania, szczególnie w nocy, gdy nie chcemy, by obraz był poruszony. Dodatkowym plusem jest to że nie musimy tracić pieniędzy na dodatkowe akceserio takie jak statyw , uchwyt czy inne . Prawda że oszczedne rozwiazanie ?

Słowa kluczowe : Samsung, Galaxy , Z, Flip , nowość , telefon  Powiew,świeżości,na,rynku Powiązane szukane frazy :

Przeczytaj więcej artykułów na naszym BLOGU

Zimowe opowieści. Przygotowani

Zimowe opowieści. Przygotowania do zimy. Poznaj zwierzątka mieszkające w lesie. Jedne uwielbiają zimę, lepienie bałwana i zabawy w ..

Podobne Więcej KUP TERAZ

Promieniujące symbole i ich za

Promieniujące symbole i ich zastosowanie. Książka w sposób przejrzysty prezentuje różnego rodzaje korzystnie oddziałujące symbole or..

Basia i przyjaciele. Wielka ks

Basia i przyjaciele. Wielka księga przygód. Basia ma grono przyjaciół, z którymi lubi spędzać czas. Anielka niewiele mówi, ale zabawa ..

Czytanki naklejanki Zabawa w c

Czytanki naklejanki Zabawa w chowanego. Disney Kubuś i Przyjaciele. Mieszkańcy Stumilowego Lasu urządzili wielką zabawę w chowanego. Jako pierwszy szuka Kubuś..

No brand
Rytuały ochronne
46.41 zł

Rytuały ochronne. Skąd wzięła się magia A skąd wziął się człowiek Wszystko pochodzi z tego samego źródła. Z ..

Nabożeństwo 31-dniowe ku czci

Nabożeństwo 31-dniowe ku czci świętego Józefa. Święty Józef to "wspaniały wzór nie tylko dla poszczególnych stanów życia, ale dla ca..

No brand
Pośród cieni
27.05 zł

Pośród cieni. WKRACZACIE W ŚWIAT ZMROCZY - PRZESYCONY MAGIĄ, POSĘPNY I FASCYNUJĄCY. Polska fantasy docze..

Nadużycia seksualne w Kościele

Nadużycia seksualne w Kościele. Szokujące fakty dotyczące wykorzystywania seksualnego w Kościele katolickim ciągle wychodz..

No brand
Kolaborantka
33.20 zł

Kolaborantka. Berlin 1938 rok. Laura Konstanty, sierota polskiego pochodzenia, zostaje przygarnięta prze..

No brand
Zamieć
28.60 zł

Zamieć

Zamieć. Życie mieszkańców Młynar powoli wraca do normalności po tragicznych wydarzeniach, do który..

No brand
Truciciel
25.53 zł

Truciciel

Truciciel. Wyobraź sobie, że kończysz związek jednym zdaniem.. a potem latami rozrywa Ci serce z tęsk..

Kolorowanka z wykrojnikiem. Mó

Kolorowanka z wykrojnikiem. Mój śliczny króliczek. Pełne uroczych ilustracji kolorowanki, dzięki którym dziecko spędzi czas na wesołej zabawi..

Kto słucha Boga. Napomnienia ś

Kto słucha Boga. Napomnienia św. Franciszka. Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. (św. Franciszek z Asyżu) Franciszek z Asyżu słuchał B..

Zadania i łamigłówki dla logic

Zadania i łamigłówki dla logicznie... 7-9 lat. Książeczki z tej serii polecamy uczniom klas I-III, którzy:- chcą doskonalić i poszerzać s..

Krzyżówki obrazkowe na Święta

Krzyżówki obrazkowe na Święta. Krzyżówki obrazkowe na Święta to zbiór krzyżówek o tematyce bożonarodzeniowej, w których z..

Samuser A Reviser Ćwiczenia i

Samuser A Reviser Ćwiczenia i gry leksykalne z języka francuskiego A2. Repetytorium tematyczno-leksykalne z języka francuskiego, które wzbogaci zasób leksyki, zw..

#english 1 sb + digibook expre

#english 1 sb + digibook express publishing. Pakiet obejmuje podręcznik w wersji papierowej (Student s Book) oraz kod aktywacyjny do po..

Jest jeszcze Matka Boża. Świad

Jest jeszcze Matka Boża. Świadectwo mojego nawrócenia. Drogi Czytelniku, bliski mojemu sercu, przed napisaniem i opublikowaniem mojego świadectwa..

Serce żeglarza To tylko miło

Serce żeglarza To tylko miłość: Seria: Światowe Życie Duo. ATanja Melha zawsze marzyła o wspólniku swojego brata, Leonie Petrakisie. Uwiodła go, lecz..

Kochamy cię, Misiu Tulisiu K

Kochamy cię, Misiu Tulisiu Kto przytuli Misia Tulisia Nie martw się, Misiu Tulisiu Miś Tuliś bawi się w chowanego. PAKIET. Cztery tomy kultowej serii o Misiu Tulisiu, którą kochają dzieci w 30 krajach teraz w paki..

Ture Sventon. Latający detekty

Ture Sventon. Latający detektyw. Pierwszy tom przygód słynnego latającego detektywa w nowym wydaniu - po raz pierwszy w Pol..

Franklin i nowy przyjaciel

Franklin i nowy przyjaciel. Tom z serii Franklin Każdy tom klasycznej serii o Franklinie to osobna historia o niezwykl..

Utwory wybrane. Tom 5. Utwory

Utwory wybrane. Tom 5. Utwory fantastyczne. W serii Biblioteka Klasyków prezentujemy pięciotomową edycję Utworów wybranych Marka Twain..

Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające. Zajęcia umuzykalniające przygotowują dziecko do podjęcia nauki w szkole muzycznej. Są nieo..

No brand
Lord Jim
20.75 zł

Lord Jim

Lord Jim. Powieść Josepha Conrada Lord Jim wydana po raz pierwszy w 1900 roku, należy do kanonu lite..

Prawo handlowe i gospodarcze.

Prawo handlowe i gospodarcze. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy online. Repetytorium prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa gospodarcze..

Kolorowanka maluszka. Owocki

Kolorowanka maluszka. Owocki. Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to z..

No brand
Pippi Langstrump
34.57 zł

Pippi Langstrump. Pippi Långstrump to nojsiylniyjszo, nojmilszo, nojfajniyjszo i nojbogatszo dziouszka na co..

Dziennik Poliszynela

Dziennik Poliszynela. Dziennik Poliszynela - Kacper Płusa..

Kot na diecie BARF. Zdrowe i n

Kot na diecie BARF. Zdrowe i naturalne jedzenie dla Twojego pupila. Jak karmić kota Naturalnie! Kot (Felis catus) został oswojony tysiące lat temu. Niektóre ź..

Handling_time_label sklep online, ceny, opinie, allegro

W naszym sklepie przeglądasz obenie Handling_time_label na sprzedaż w ketegorii Książki > Poradniki > Hobby. możesz zakupić tą ofertę w cenie 31.15 złotych [$7 dolarów] [€7 euro]. Sprawdź aktualną cenę oraz dostępność klikając w przycisk więcej informacji. Dla większości ofert koszt wysyłki jest darmowy a czas oczekiwania od 1 do 3 dni roboczych.